Алтернативна историяРусия става демократична монархия а СССР не се осъществява.

Аватар
rki
Редовен потребител
Мнения: 25121
Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
Status: Offline

Re: Русия става демократична монархия а СССР не се осъществява.

Мнение от rki » 20 Юли 2023, 20:59

Ами реално когато тръгват да се "демократизират" губят Полша, Украйна, Балтика, Финландия, Кавказ, Средна Азия и за малко да останат и без далечния изток , всичко това се опитват да го приберат обратно с кървави войни, някои успешни, други не.

The USSR is still collapsing before our very eyes



Parasha delenda est

Аватар
pnp5q
Модератор
Мнения: 3433
Регистриран на: 17 Апр 2017, 00:15
Контакт:
Status: Offline

Re: Русия става демократична монархия а СССР не се осъществява.

Мнение от pnp5q » 20 Юли 2023, 21:00

имхо, Сибир щеше да е отделно - там са доста на свой акъл през 19-ти век - независими ловци, злато-търсачи и прочие - мисля, че щяха да се отделят - и Китай нямаше да може да поваля горите като свои. Обаче можеше да са федерация с Монголия, Корея (вкл. на база християнство) и... Аляска!
"Преход от раболепие към злорадство - това е истинското клеймо на роба." - А.Мирер

Отговори

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани