Алтернативна история ⇒ Русия става демократична монархия а СССР не се осъществява.
- rki
- Редовен потребител
- Мнения: 25121
- Регистриран на: 22 Мар 2017, 20:11
- Status: Offline
Re: Русия става демократична монархия а СССР не се осъществява.
Ами реално когато тръгват да се "демократизират" губят Полша, Украйна, Балтика, Финландия, Кавказ, Средна Азия и за малко да останат и без далечния изток , всичко това се опитват да го приберат обратно с кървави войни, някои успешни, други не.
The USSR is still collapsing before our very eyes
Parasha delenda est
- pnp5q
- Модератор
- Мнения: 3433
- Регистриран на: 17 Апр 2017, 00:15
- Контакт:
- Status: Offline
Re: Русия става демократична монархия а СССР не се осъществява.
имхо, Сибир щеше да е отделно - там са доста на свой акъл през 19-ти век - независими ловци, злато-търсачи и прочие - мисля, че щяха да се отделят - и Китай нямаше да може да поваля горите като свои. Обаче можеше да са федерация с Монголия, Корея (вкл. на база християнство) и... Аляска!
"Преход от раболепие към злорадство - това е истинското клеймо на роба." - А.Мирер
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
