Сериали

Модератор: Ksantip

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Re: Сериали

Мнение от EddieBG » 23 Юли 2017, 10:59

https://www.youtube.com/watch?v=vgS2L7WPIO4

Stranger Things - Season 2 Comic Con "Thriller" Trailer

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 24 Юли 2017, 07:15

https://www.youtube.com/watch?v=phFM3V_dors

Westworld Season 2: Comic-Con Trailer (HBO)

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 07 Авг 2017, 08:41

https://youtu.be/VvJRTIRzW2E

Сериала не е толкова плосък и изтъркан както изглежда в тейлъра. Шървите два епизода ги изгледах само колкото да му дам шанс и не ме впечатлиха, превъртах даже на моменти. Третия също ми беше неубедителен, особено първата половина. Обаче 4ти и 5ти ме държаха вече здраво без да превъртам никъде и с голямо нетърпение чакам шестия епизод в четвъртък.
Това с идващия астероид е сетинга, самия сюжет, който запълва и екранното време, си е заплетен около конспирации, драма, философия, личности и амбиции + разбира се научната фантастика в графата технологиите, които развиват. Хареса ми и представянето на човечеството. Без да давам спойлери петия епизод завърши с намека, а ще го има ли изобщо човечеството, когато астероида стигне Земята поради борбата кой всъщност да е "спасителя" и да извлече дивиденти. Ако някой си пада по такъв тип сериали (драма, трилър, конспирации) вероятно ще му хареса - доста динамичен е.

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 09 Авг 2017, 00:17

From 4chan. Prob fake. All the leaks from season 8 so far!!

Episode 1:

Opening is showing how dark sky takes over the sun. Then we see NK riding Viserion and burning Castle Black and killing all the watch. Edd dies in battle against an Walker.

Then we are in Winterfell. Huge army of North and Danys army together. All the Starks in Weirwood tree. Bran using his power and tells it's happening. Big battle but they lose. Starks and Dany escapes. There is Drogon, Rhaeger and Viserion battle.

Starks army and Danys army meets Jaimes army. They talk about situation and what to do next. Cercei close the Kingslanding from people and gather all the wildfire for bombs. She's crazier than ever. She has lose child in final episode in season 7 and can't take it.

Last scene is NK destroing Winterfell. He first goes to tombs and destroy all the statues of death Starks. Army of dead moves on to south. We see Ice Spiders.

Episode 2:

NK attacks Pyke. Euron fights NK. Euron has valyrian armor. Also that axe he use is valyrian steel. He use the axe to hit NK, but NK dosen't die. Only bleeds blue blood. Pyke is destroyed. Euron escapes.

Episode 3:

Euron meets Jon, Dany and Jaime. They want to kill Euron, but can't. Eurons navy is too great and would escape if they kill Euron. (some real Dabid shit) Euron tells that NK can't be killed like other Walkers like Jon told them in Kings Landing. Valyrian steel only bleeds him. Episode ends as Melisandre returns.

Аватар
pnp5q
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pnp5q » 13 Авг 2017, 23:10

Полдарк (8,4 на imdb)

Действието започва някъде 1783 г. (към края на първи сезон вече са се разбунтували във Франция), семейна сага, доста романизирана и осъвременена с класови акценти. И все пак смятам, че добре представя бита и катадневните тревоги на малък корнуолски благородник от периода. Човека се прибира от войната в Америка, сварва къщата празна, любимата - сгодена, двете мини за мед - затворени. И най-големия банкер наоколо - връстник и враг от детинство... Харесва ми. :)
Poldark_TV_show.jpg
Какъв цвят е хамелеона, когато се гледа в огледалото?

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 13 Авг 2017, 23:37

Sharana написа:
07 Авг 2017, 08:41
https://youtu.be/VvJRTIRzW2E

Сериала не е толкова плосък и изтъркан както изглежда в тейлъра. Шървите два епизода ги изгледах само колкото да му дам шанс и не ме впечатлиха, превъртах даже на моменти. Третия също ми беше неубедителен, особено първата половина. Обаче 4ти и 5ти ме държаха вече здраво без да превъртам никъде и с голямо нетърпение чакам шестия епизод в четвъртък.
Това с идващия астероид е сетинга, самия сюжет, който запълва и екранното време, си е заплетен около конспирации, драма, философия, личности и амбиции + разбира се научната фантастика в графата технологиите, които развиват. Хареса ми и представянето на човечеството. Без да давам спойлери петия епизод завърши с намека, а ще го има ли изобщо човечеството, когато астероида стигне Земята поради борбата кой всъщност да е "спасителя" и да извлече дивиденти. Ако някой си пада по такъв тип сериали (драма, трилър, конспирации) вероятно ще му хареса - доста динамичен е.
И на мен ми хвана окото, но не съм го гледал още. Ще изчакам да излезе целия сезон. :)
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 18 Авг 2017, 05:39

Dinain написа:
13 Авг 2017, 23:37
И на мен ми хвана окото, но не съм го гледал още. Ще изчакам да излезе целия сезон. :)
Той целия сезон (13 епизода) ще излезе в края на септември. Досега излезнаха 8, другата седмица девети и после почивка преди последните 4 серии. Дотук интересно, все се сменя лошия :D

Аватар
tomcalm
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от tomcalm » 19 Авг 2017, 22:41

pnp5q написа:
13 Авг 2017, 23:10
Полдарк (8,4 на imdb)

Действието започва някъде 1783 г. (към края на първи сезон вече са се разбунтували във Франция), семейна сага, доста романизирана и осъвременена с класови акценти. И все пак смятам, че добре представя бита и катадневните тревоги на малък корнуолски благородник от периода. Човека се прибира от войната в Америка, сварва къщата празна, любимата - сгодена, двете мини за мед - затворени. И най-големия банкер наоколо - връстник и враг от детинство... Харесва ми. :)

Poldark_TV_show.jpg
О, първите два сезона ги изгледах с кеф преди време. Наистина добър сериал! Просто бях забравил за него, покрай всичко, което излиза. Благодаря, че ме подсети.

Аватар
tomcalm
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от tomcalm » 19 Авг 2017, 22:43

EddieBG написа:
23 Юли 2017, 10:59
https://www.youtube.com/watch?v=vgS2L7WPIO4

Stranger Things - Season 2 Comic Con "Thriller" Trailer
Втори сезон задължително трябва да се гледа. Дано е толкова добър, като първия.

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 21 Авг 2017, 16:07

https://www.youtube.com/watch?v=S_WKZSy1mDQ

Philip K Dick's Electric Dreams - Trailer
A sci-fi anthology series with stand-alone episodes based on the works of Phillip K. Dick.

Coming Soon to Channel 4 (UK), Amazon Prime (US) and Stan (Australia).
P.S. не знам защо са махнали трейлъра от Ютуб, но ако се появи пак, ще актуализирам адреса.

djio
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от djio » 31 Авг 2017, 12:42

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 02 Сеп 2017, 14:23

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 02 Сеп 2017, 23:40

https://www.youtube.com/watch?v=H9U-rhVp1CQ

Как би изглеждал GoT в бъдещето :)
За съжаление ще си остане само един трейлър.

Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 10 Сеп 2017, 17:29

Има нов сериал по Стивън Кинг - Мъглата. Не го гледайте....
Иначе два сериала бих препоръчал ако търсите продукции без особени амбиции - Blood drive u Z nation. Зи нейшънът е заслужена гавра с ходещите, но за изненада е доста по-реалистично направен зомби апокалипсис, даже и откъм развитие на главните персонажи.
Във времената на повсеместна лъжа да казваш истината – това е екстремизъм.

Аватар
Мокрия
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Мокрия » 03 Окт 2017, 07:26

Най после ми се отвори време да почна нов сериал. Американски богове. Гледах първите две серии и ми хареса, само нещо още главният герой не мога да го възприема.
https://youtu.be/oyoXURn9oK0

Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 03 Окт 2017, 07:50

Книгата е много добра...заради нея гледах само първата серия и спрях

Аватар
Мокрия
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Мокрия » 03 Окт 2017, 21:25

За книги пък, хептен няма време. И там ли главният герой е черен?

А това сериалче гледах преди години, сега се сетих за него. Мистика, по времето на голямата депресия в Америка.
Карнавал.
https://youtu.be/Io3qEXfuc2s

Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 06 Окт 2017, 18:17

Мокрия написа:
03 Окт 2017, 21:25
За книги пък, хептен няма време. И там ли главният герой е черен?

А това сериалче гледах преди години, сега се сетих за него. Мистика, по времето на голямата депресия в Америка.
Карнавал.
https://youtu.be/Io3qEXfuc2s
Ами бял беше май

EddieBG
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от EddieBG » 09 Окт 2017, 09:23

https://www.youtube.com/watch?v=K3U7Z94NHgg

Castle Rock - First Look Teaser (Official) • A Hulu Original

Аватар
Dinain
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Dinain » 09 Окт 2017, 09:48

Salvation ми харесва. Можеше и да по-добре, но става.
"No beast so fierce but knows some touch of pity."
"But I know none, and therefore am no beast."

(Richard III - William Shakespeare)

boyankolev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от boyankolev » 10 Окт 2017, 08:33

https://www.youtube.com/watch?v=CTyiysI2Kh0

The Deuce - хубав "социален" сериал. Действието се развива 70те години в Манхатън.

gabocvet
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от gabocvet » 15 Окт 2017, 09:50

В момента гледам Star Trek: Discovery Season 1 първият епизод е обещаващ!

Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 27 Окт 2017, 10:50

Днес сутринта, за пет минути изгледах новият епизод на ходещите мъртволяги... Няма такава боза: от четвърти сезон го гледам по диагонал, мега сапунката....Шести сезон се оказа, че даже не съм го гледал и пак нищо не бях изпуснал...
Тоя епизод някакви цитати на суфи от Корана е имало (щото след като го превъртях отидох в imdb.com да чета негативните ревюта и оттам разбрах)...

djio
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от djio » 27 Окт 2017, 11:13

Желязин написа:
27 Окт 2017, 10:50
Днес сутринта, за пет минути изгледах новият епизод на ходещите мъртволяги... Няма такава боза: от четвърти сезон го гледам по диагонал, мега сапунката....Шести сезон се оказа, че даже не съм го гледал и пак нищо не бях изпуснал...
Тоя епизод някакви цитати на суфи от Корана е имало (щото след като го превъртях отидох в imdb.com да чета негативните ревюта и оттам разбрах)...
Не светотатствай! :evil: Огън си е сериала...на келеша на Рик искам да олепам два шамара, но инак бива добре :D

Желязин
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Желязин » 27 Окт 2017, 11:36

Пет години се шматкат из някаква гора, Рик гледа драматично и до там... Само зи нейшън!...

Отговори