Работен форумПредупреждение към по-емоционалните!!!

Място за съобщения и предложения относно форума
Темата е заключена
Stan
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: Предупреждение към по-емоционалните!!!

Мнение от Stan » 02 Юли 2017, 10:24

pehotinec написа:
02 Юли 2017, 10:09
Гледам обаче, че докладваният и от мене провокативен пост от 01.07. 00.38 за прокопаването и къпането в Черно море още си стои. Не че нещо, но .....
Аз също съм го докладвал. Още вчера рано сутринта.
Както казах, щом искат антигонщината да се възцари тук - ОК. Само че съм забелязал, че в момента, в който се почне да се отговаря на антигоновците по антигоновски, трият се другите мнения и се заключва темата, т.е. действа се така, че антигоновците да имат последната дума.
Като не искаш мира, на ти секира.

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 02 Юли 2017, 10:27

Ksantip написа:
01 Юли 2017, 20:57
Само да кажа, че Торн не се занимава с темата за Украйна, тъй като е против съществуването и, така че не го обвинявайте, че не влиза да чисти кочината. Амазон и аз не сме влизали днес, затова и няма кой да спре теча от мръсния канал :lol:.
Ами тогава моите извинения към Торн :oops: . Ама така се получава, човек веднъж като си изгради имидж, после все априорно е виновен.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 02 Юли 2017, 10:27

Stan написа:
01 Юли 2017, 20:39
Thorn написа:
01 Юли 2017, 11:49
Моля простотиите да си ги държите в украинската тема. После ще почистя тук.
Нямаш грижи. Обаче обещаваш ли, след като не искаш да контролираш уважаемите съфорумци, че няма да се месиш дори когато почнат да вият като полузаклани прасете, а темата както в момента е превърната в "да хейтим украинците", се обърни на 180 градуса. Само един пример ще дам - виж поста на антигон он 01.07.2017. 00:38
Това стои цял ден, при положение, че съм го докладвал! Това ли разбираш под цивилизована дискусия? Разбирам, антигон е тежък русофил (и затова го толерираш), пуска въпросния бъзик с изкопаването на Черно море от украинците, няма лошо, но той е за темата "Политически майтапи". Щом това си го оставил, ще имаш мъжеството да оставиш подобни майтапи с кремълското джудже? Ако те кефи, че има някой, който пише тъпотии от типа, че Черно море е черно, щото "укрите" са се изкъпали в него, ще имаш ли мъжеството да не триеш ако някой напише, че Русия е богата на газ, защото ватниците газ пикаят като гледа как нормалните народи, след като са се отървали от техния ботуш, почват да просперират? Или ще приложиш изпитания вече похват и като стане твърде неудобна, ще удариш катинара? Аз тъй като не съм евротолераст и не понасям подобно отношение, а напротив съм на принципа - око за две, зъб за чене, официално заявявам, че след като се толерира поведение тип "антигон", ще се получи и ответно поведение, само че много по-зло :)

До зaплахи ли взе да прибягваш? :lol: :lol:

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 02 Юли 2017, 10:27

Досега съм чистил украинската тема, но няма да бързам да я отключа, че знае ли ви човек какво ще натворите пак.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 02 Юли 2017, 10:34

Ksantip написа:
02 Юли 2017, 10:27
Досега съм чистил украинската тема, но няма да бързам да я отключа, че знае ли ви човек какво ще натворите пак.
Въобще не я отключвай,тази тема е помийна яма.

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 02 Юли 2017, 10:42

iasen ianakiev написа:
Stan написа:
Thorn написа:
01 Юли 2017, 11:49
Моля простотиите да си ги държите в украинската тема. После ще почистя тук.
Нямаш грижи. Обаче обещаваш ли, след като не искаш да контролираш уважаемите съфорумци, че няма да се месиш дори когато почнат да вият като полузаклани прасете, а темата както в момента е превърната в "да хейтим украинците", се обърни на 180 градуса. Само един пример ще дам - виж поста на антигон он 01.07.2017. 00:38
Това стои цял ден, при положение, че съм го докладвал! Това ли разбираш под цивилизована дискусия? Разбирам, антигон е тежък русофил (и затова го толерираш), пуска въпросния бъзик с изкопаването на Черно море от украинците, няма лошо, но той е за темата "Политически майтапи". Щом това си го оставил, ще имаш мъжеството да оставиш подобни майтапи с кремълското джудже? Ако те кефи, че има някой, който пише тъпотии от типа, че Черно море е черно, щото "укрите" са се изкъпали в него, ще имаш ли мъжеството да не триеш ако някой напише, че Русия е богата на газ, защото ватниците газ пикаят като гледа как нормалните народи, след като са се отървали от техния ботуш, почват да просперират? Или ще приложиш изпитания вече похват и като стане твърде неудобна, ще удариш катинара? Аз тъй като не съм евротолераст и не понасям подобно отношение, а напротив съм на принципа - око за две, зъб за чене, официално заявявам, че след като се толерира поведение тип "антигон", ще се получи и ответно поведение, само че много по-зло :)

Не, само казвам, че поведение тип "антигон", т.е. арогантно и провокативно, води до подобно от другата страна. И резултатът е пълен мазаляк.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 02 Юли 2017, 10:47

Stan написа:
02 Юли 2017, 10:42
iasen ianakiev написа:
Stan написа:

Не, само казвам, че поведение тип "антигон", т.е. арогантно и провокативно, води до подобно от другата страна. И резултатът е пълен мазаляк.
Да за жалост е точно така.За това съм за заключване на темата.Същото беше и БС.Там темата за Украйна също генерираше страшни скандали и препирни.Тогава си спомням,че спорихме с кало ,аз симпатизирах на украинците,а той на руснаците. :| :|

pehotinec
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pehotinec » 02 Юли 2017, 11:18

Няма оправия с "антигоновци". Накрая ще трябва да се заключи не само "Украйна", но и другите съвременни теми, което вече сме го виждали в БС. Дано да греша.

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 02 Юли 2017, 11:34

pehotinec написа:
02 Юли 2017, 11:18
Няма оправия с "антигоновци". Накрая ще трябва да се заключи не само "Украйна", но и другите съвременни теми, което вече сме го виждали в БС. Дано да греша.
Така е. Заключването не е решение.

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 02 Юли 2017, 12:40

При едно от предишните освинвания на темата имахме дискусия за заключването и. Тогава решихме, че тъй като все пак сме военноисторически форум, не е редно да се затваря, но все пак, заради долните страсти, предизвиквани от въпросната тема, мисля че е добре да бъде профилактично затваряна, докато хората се поуспокоят :D. Има ясно изразена тенденция при всяко активизиране на дискусията там - при най-малкото събитие в Украйна се пуска новина, следват обвинения, че руснаците/украинците са виновни, започва да се говори за събития отпреди 3 години "Еее, ма той Моторола ги пръсна"/"Руските агресори бяха отблъснати от смелите украински доброволци", после се мине на Бандера и Голодомора и накрая се стига до откровени простотии като това за Черно море и лични нападки. Като се стигне до тази точка затваряме темата за основно почистване и после водим разговори тук :lol:.

Аватар
rki
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от rki » 02 Юли 2017, 13:15

Боже, кви страсти!
Може би ако триете безмилостно личните нападки и на второ място всякакви внисания от долнопробни интернет ресурси, а също и явния спам и тролене, без значение на личността, която ги е постнал, няма да се стига до заключване на теми като Украйна, Политически майтапи и Икономиката на Русия и външната и политика.
Президент РФ Владимир Путин больше всего не любит ложь и некомпетентность, заявил Д. Песков.

Путин: Вон Песков, мой пресс-секретарь, он несёт иногда такую «пургу», я смотрю по телевизору и думаю: чего он там рассказывает? Кто ему это поручил?

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 02 Юли 2017, 13:33

rki написа:
02 Юли 2017, 13:15
всякакви внисания от долнопробни интернет ресурси
Добре, ама за това ще трябва да направим списък с "одобрени" или "неодобрени" източници, а това не е възможно а и не е правилно. Още повече, че лично аз не се наемам да оценявам рускоезичните източници, поради факта, че не разбирам руски. Това е и причината да не влизам в темата за политическите майтапи, освен ако някой не е докладвал нещо.

Аватар
jacksparrow
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от jacksparrow » 02 Юли 2017, 14:28

Темите няма се заключват поради простият факт, че един бостанджия взима едни кинти. Може ако врътнат кранчето тогава евентуално. Няма повод за притеснения засега. Пишете си на воля.
"Аз съм Желяз"

Аватар
rki
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от rki » 02 Юли 2017, 14:51

jacksparrow написа:
02 Юли 2017, 14:28
Темите няма се заключват поради простият факт, че един бостанджия взима едни кинти. Може ако врътнат кранчето тогава евентуално. Няма повод за притеснения засега. Пишете си на воля.
кой е тоя бoстанджия и кви кинти зима?
@Ksantip - ето, това е поредния пример на тролене довело до заключването на интерeсни теми!
Президент РФ Владимир Путин больше всего не любит ложь и некомпетентность, заявил Д. Песков.

Путин: Вон Песков, мой пресс-секретарь, он несёт иногда такую «пургу», я смотрю по телевизору и думаю: чего он там рассказывает? Кто ему это поручил?

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 02 Юли 2017, 16:34

Ако някъде дават кинти-свиркайте.

Аватар
Ksantip
Модератор
Контакт:

Мнение от Ksantip » 02 Юли 2017, 18:16

jacksparrow написа:
Как разкри схемата... Сорос ни плаща по 3000 шекела на месец, а ако банвам видни борци против злото като теб, вземам бонус 1000 шекела. Дъртият илюминат обаче не е плащал за последния месец и сега съм го закъсал :lol:. Пизи, нарочно ще оставя този ти пост (и моя отговор) да стоят защото са дефиниция на понятието "тролене".

Аватар
pnp5q
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pnp5q » 02 Юли 2017, 18:45

jacksparrow написа:
Демек ако зависи от... ъ-ъ... враговете на Украйна! - няма да е на воля. И аз искам това признание да бъде фиксирано. :)
Какъв цвят е хамелеона, когато се гледа в огледалото?

Аватар
Almasy
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Almasy » 03 Юли 2017, 16:51

:lol: :lol: :lol:
Този сайт наистина е и забавен (освен информативен)
Когато не могат да ограничат свободата на мисълта – ограничават свободата на тялото

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 13 Юли 2017, 05:46

Интересно, кало за обида - 1 ден седмица, веднага след това Пистон за обида - 1 седмица. Може ли да дадете въпросните обиди, че да видим, защо такава голяма разлика?

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 13 Юли 2017, 08:51

Пистън е рецидивист. Имаше много еднодневни банове, ефект няма. Следващият му бан, ако продължава в същия дух ще е един месец.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 13 Юли 2017, 10:12

Брей, на кало явно въобще му е било за първи път да се дъни! Що за къса народна памет?
Аватарът и действията ми са израз на правото да изразявам мнение и несъгласие с действията на 1 (един) човек от модераторския екип! С действията си като модератор Торн единствено вреди на форума!

Stan
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Stan » 15 Юли 2017, 07:23

Аз пак да попитам, защо беше прикрито и несанкцинирано това изказване на кало:

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Вместо да ми триете въпроса, както вече на няколко пъти направихте, по-добре отговорете. Щото аз съм търпелив човек и мога да продължа дълго време да задавам този въпрос :)

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 15 Юли 2017, 12:46

Изказването беше санкционирано с един ден, както и множество други подобни изказвания. Ако питаш защо Пистон беше санкциониран с една седмица, то това е защото множеството му санкционирания с по един ден не оказаха никакъв ефект.

Изтрих обидното изказване и всичките му цитати, защото винаги така правя за всички изказвания от този род.

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 24 Юли 2017, 22:50

Аз па да питам ?
Докога на Пистона ще са позволява да нарича останалите с " кондоми " или да почваме така ???
И въобще ще говори ли нормално Някога???

Аватар
Thorn
Модератор
Контакт:

Мнение от Thorn » 24 Юли 2017, 23:02

Ivanov написа:
24 Юли 2017, 22:50
Аз па да питам ?
Докога на Пистона ще са позволява да нарича останалите с " кондоми " или да почваме така ???
И въобще ще говори ли нормално Някога???
Къде ги нарича кондоми?

Темата е заключена