Работен форумМНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Място за съобщения и предложения относно форума

Модератор: Ksantip

Отговори
Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:
Status: Offline

Re: МНЕНИЯ И ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ФОРУМА

Мнение от Bruchpilot » 08 Юни 2018, 21:06

Мерси, все пак странна работа :)
Строши-пилот :mrgreen:

Аватар
BAGA_TUR
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от BAGA_TUR » 09 Юни 2018, 01:29

От извесно време, ми прави впечатление, че аватарите, а по едно време и подписите, на Bruchpilot и piston са едни и същи. Преди няколко дни, аватара на единия сменен, на другия потребител също, със същия. Ето сега отново. Кой от кого копира? :) Бъркам се нещо..

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 09 Юни 2018, 01:46

BAGA_TUR написа:
09 Юни 2018, 01:29
От извесно време, ми прави впечатление, че аватарите, а по едно време и подписите, на Bruchpilot и piston са едни и същи. Преди няколко дни, аватара на единия сменен, на другия потребител също, със същия. Ето сега отново. Кой от кого копира? :) Бъркам се нещо..
Не бе ! Само ти показват че могат да се ебават с системата :D

Аватар
Amazon
Модератор
Контакт:

Мнение от Amazon » 09 Юни 2018, 04:07

Ivanov написа:
09 Юни 2018, 01:46
BAGA_TUR написа:
09 Юни 2018, 01:29
Не бе ! Само ти показват че могат да се ебават с системата :D
Може ли да конкретизираш това твърдение?

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 09 Юни 2018, 08:05

Админа трябва да може ,не го прави ,значи така трябва ...

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 09 Юни 2018, 18:09

Хехехе, май наистина някой прави диверсия :D Ще взема да си сложа един аватар "Който бърника по чужди профили е *****", със съответната нецензурна поясняваща картинка :twisted:

pehotinec
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от pehotinec » 09 Юни 2018, 20:37

Макар, че отдавна не съм писал нещо във форума, все пак го следя и ми прави впечатление, че от някое време той е по - спокоен, с по - високо качество и има интересно съдържание. Дано и занапред да е така !

Darude
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Darude » 17 Юни 2018, 20:43

Емотиконите са малко дървени, усмивката изглежда като хилещо се, :D (: D ) е като усмивка , :lol: имам някакъв cringy привкус.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 18 Юни 2018, 19:34

pehotinec написа:
09 Юни 2018, 20:37
Макар, че отдавна не съм писал нещо във форума, все пак го следя и ми прави впечатление, че от някое време той е по - спокоен, с по - високо качество и има интересно съдържание. Дано и занапред да е така !
Дразнителите бяха изгонени.Нормално е да е по-спокоен форума.Дано да е така и занапред. :) :)

Roy Desilva
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Roy Desilva » 19 Юни 2018, 23:33

И как нормален човек да остане във форума ? Писах мнение и бях бързо изтрит за пореден път щото изразявам мнение не съвпадащо с общата линия .Кумонизма още е жив тука .Лека нощ и довиждане на отговорните кадри и притежатели .Извинявам се за безпокойствто .

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Юни 2018, 12:56

Като стана дума за комунизЪма и последствията от него - след като причинителя, инициатора и изпълнителя на бановете на Луков и Пистън вече не е модератор във форума, официално поставям пред управата въпроса за тяхното реабилитиране. Може би не пълно и веднага, но например нещо от рода на изпитателен срок или особен надзор?

djio
Редовен потребител

Мнение от djio » 20 Юни 2018, 13:44

Bruchpilot написа:
20 Юни 2018, 12:56
Като стана дума за комунизЪма и последствията от него - след като причинителя, инициатора и изпълнителя на бановете на Луков и Пистън вече не е модератор във форума, официално поставям пред управата въпроса за тяхното реабилитиране. Може би не пълно и веднага, но например нещо от рода на изпитателен срок или особен надзор?
+1 Това с перманентните банове не го намирам за правилно, ако и даден потребител да отваря често работа на модераторите.

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Юни 2018, 17:44

Bruchpilot написа:

Никакво реабилитиране за тия двамата.Да са мислили на времето.Това тука цирк ли е или форум? Луков вече два пъти беше връщан от перманентен бан,промяна нулева.Пистона беше банван сигурно 100 пъти,промяна нулева.Не заслужават реабилитация.Ако все пак са ти толкова скъпи си направи форум и си ги кани там. :evil: :evil:

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Юни 2018, 18:10

iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 17:44
Никакво реабилитиране за тия двамата.Да са мислили на времето.Това тука цирк ли е или форум? Луков вече два пъти беше връщан от перманентен бан,промяна нулева.Пистона беше банван сигурно 100 пъти,промяна нулева.Не заслужават реабилитация.Ако все пак са ти толкова скъпи си направи форум и си ги кани там. :evil: :evil:
Мнението ми за перманентните забрани е отдавна известно и важи за всички!
Отделно, тъй като съм до голяма степен запознат какво ставаше "зад кулисите" и в двата случая, за себе си съм убеден, че наказанията трябва да се преразгледат. Колкото до въпроса за "другите" форуми - дай да не я отваряме :roll:

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Юни 2018, 18:18

Bruchpilot написа:
20 Юни 2018, 18:10
iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 17:44
Мнението ми за перманентните забрани е отдавна известно и важи за всички!
Отделно, тъй като съм до голяма степен запознат какво ставаше "зад кулисите" и в двата случая, за себе си съм убеден, че наказанията трябва да се преразгледат. Колкото до въпроса за "другите" форуми - дай да не я отваряме :roll:
Мнението ти в случая не важи.Има си правила този форум.Получилият перманентен бан си го получава завинаги.Стига сте ни занимавали с тези двамата "капацитети".

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Юни 2018, 18:27

iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 18:18
Мнението ти в случая не важи. Има си правила този форум. Получилият перманентен бан си го получава завинаги.Стига сте ни занимавали с тези двамата "капацитети".
И ти започна като един друг чиляк :D Ако моето не важи за теб, от къде на къде твоето ще важи за мен :lol:
Както и да е - има една тема "Форумен правилник", май трябва да я погледнеш!

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Юни 2018, 18:32

Bruchpilot написа:
20 Юни 2018, 18:27
iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 18:18
Мнението ти в случая не важи. Има си правила този форум. Получилият перманентен бан си го получава завинаги.Стига сте ни занимавали с тези двамата "капацитети".
И ти започна като един друг чиляк :D Ако моето не важи за теб, от къде на къде твоето ще важи за мен :lol:
Както и да е - има една тема "Форумен правилник", май трябва да я погледнеш!
Няма какво да я гледам.Никъде не пише,че перманентно изгонените трябва да бъдат реабилитирани.Такъв филм,няма.Ако не се лъжа това ти е втория опит да върнеш изгонените наглеци във форума.Явно са ти много близки на сърцето нещо. ;) ;)

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Юни 2018, 19:38

iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 18:32
Няма какво да я гледам.Никъде не пише,че перманентно изгонените трябва да бъдат реабилитирани.Такъв филм,няма.Ако не се лъжа това ти е втория опит да върнеш изгонените наглеци във форума.Явно са ти много близки на сърцето нещо. ;) ;)
Също така никъде не пише, че не могат да бъдат реабилитирани ;) И ако обичаш не говори за наглеци, че се сещам за други двама - трима, които просто избиват рибата що се отнася до този форум!

iasen ianakiev
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от iasen ianakiev » 20 Юни 2018, 19:46

Bruchpilot написа:
20 Юни 2018, 19:38
iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 18:32
Също така никъде не пише, че не могат да бъдат реабилитирани ;) И ако обичаш не говори за наглеци, че се сещам за други двама - трима, които просто избиват рибата що се отнася до този форум!
Говори с имена ако обичаш,а не с някакви вятърничеви фрази.Имало 2-3 наглеци.Имена кажи.Ето аз ги казвам,наглеците бяха Луков и Пистон и напълно заслужено бяха изритани от тук.

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 20 Юни 2018, 23:08

iasen ianakiev написа:
20 Юни 2018, 19:46
Говори с имена ако обичаш,а не с някакви вятърничеви фрази.Имало 2-3 наглеци.Имена кажи.Ето аз ги казвам,наглеците бяха Луков и Пистон и напълно заслужено бяха изритани от тук.
Много е лесно да се плюе по хора, които не могат да се защитят! За това не го правя.

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 20 Юни 2018, 23:49

Няма ли опция за социалогично проучване (нарочано още анкета) сред активните потребители по въпроса с перманентните банове?

Аватар
Ivanov
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Ivanov » 20 Юни 2018, 23:56

Sharana написа:
20 Юни 2018, 23:49
Няма ли опция за социалогично проучване (нарочано още анкета) сред активните потребители по въпроса с перманентните банове?
Има и тогава и Ясен сигурно ще спре да пише . Това ли е целта ?

Аватар
Sharana
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Sharana » 21 Юни 2018, 00:20

Аз си мислех, че целта е да спрем да си чешем езиците за едно и също, а да се видят едни цифрички - поне 20 активни потребителя има в момента. Иначе може безкрайно да си пишем с "вятърничеви фрази" и без имена...

Аватар
Thorn
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Thorn » 21 Юни 2018, 00:21

Bruchpilot написа:
Искаш да "реабилитираш" кръчмарски псувач и наци, което заплашва с убийства?

Аватар
Bruchpilot
Редовен потребител
Контакт:

Мнение от Bruchpilot » 21 Юни 2018, 09:41

Thorn написа:
21 Юни 2018, 00:21
Искаш да "реабилитираш" кръчмарски псувач и наци, което заплашва с убийства?
Всеки заслужава реабилитация!
По въпроса за "наци", мисля човека ясно ти писа, че го обиждаш по този начин! Ти естествено си го премести в другия крачол и в два и половина часа през ноща изтри целия диалог. А на сутринта - ни лук ял, ни лук мирисал!
Как не само се допускаха, а се и поощряваха явни провокации за да си изтърве някой потребител нервите също всички сме виждали.
Загубил си всякакво морално право да коментираш въпроса!

Както и да е, предлагам или по въпроса да се гласува от потребителите, или да прекратим безплодните дискусии и да изчакаме решение. Точка от мен, повече няма да коментирам въпроса!

Отговори